Wyjątkowy salon trychologiczny

Poznaj nas i zobacz jak pracujemy
by Twoje włosy były piękne i zdrowe

Magdalena Kania-trycholog

Magdalena Kania

Trycholog - diagnostyka oraz odwracanie skutków łysienia

Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu chorób skóry głowy i włosów. Specjalista w odwracaniu skutków łysienia oraz bezinwazyjnym uzupełnianiu włosów. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując w największych klinikach w Polsce, u boku najlepszych specjalistów chirurgii odtwórczej włosów. Stale podnoszę swoje kwalifikację uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach.
Jako osoba, która sama doświadczyła łysienie, wiem jak bardzo ważna jest odpowiednia diagnoza oraz indywidualny sposób leczenia, przy czym nie zapominam o wsparciu psychologicznym pacjentów, dla których łysienie samo w sobie jest sytuacją stresującą. Na podstawie własnych doświadczeń oraz przeprowadzonych konsultacji, stworzyłam autorskie zabiegi Fizykoterapii owłosionej skóry głowy, które skutecznie hamują wypadanie włosów, przyspieszają ich porost oraz zwalczają choroby skóry głowy.

Każdą terapię dobieram indywidualnie do potrzeb pacjenta, starając się aby dała najlepsze rezultaty w najkrótszym czasie.

Agnieszka Trepka-trycholog

Agnieszka Trepka

Trycholog - diagnostyka oraz odwracanie skutków łysienia

Jestem trychologiem od 2006 roku. Dobro włosów moich klientów i skuteczność kuracji są i zawsze będą moimi priorytetami. Moje wieloletnie doświadczenie pokazało, że w temacie trychologii trzeba działać szybko i konkretnie, dlatego polecałam tylko kuracje najlepszymi, naturalnymi i sprawdzonymi produktami.  

Od 7 lat z dużymi sukcesami współpracuję z Hiszpańską firmą DSD de Luxe. Dla mnie i dla moich klientów jest to numer jeden wśród kosmetyków trychologicznych. Wyróżnia je od innych kosmetyków trychologicznych doskonały skład, szybkość i skuteczność działania oraz jakość wykonania.

Każdy klient jest traktowany wyjątkowo i otoczony opieką w całym okresie kuracji.